KONTAKT

KONTAKTA OSS

STYRELSE
Föreningen Falköpingskretsens EFU-stuga


Lilian Gustafsson, ordförande
lilian@efustugan.se
073-243 74 30

Birgitta Lindberg, sekreterare
uthyrningsansvarig
birgitta@efustugan.se
073-588 10 00

Gunnar Götlind, kassör

gunnar@efustugan.se  
070-667 03 05

Anders Thuvesson, ledamot
anders@efustugan.se
070-347 48 21

Ann-Marie Hermansson, ledamot
annmarie@efustugan.se

Helena Karhs, ersättare
helena@efustugan.se

Elvira Johansson. adjungerad ledamot ,barn & ungdoms representat
elvira@efustugan.se